ShËrbimet tona

Bëhuni Engjëllorë

ShËrbimet tona

Çka ne ofrojmë

Eyebrow Microblading done by Phi Academy Master Vjosa Metaj

Microblading

Sekreti pas vetullave perfekte!
Master Vjosa Metaj është e perkushtuar t’iu dhurojë vetullat e ëndrrave tuaja.

Vetulla

Formë engjëllore! Ato janë korniza e fytyrës dhe vetullat e punuara në ANGEL janë i nivelit më qiellor.

Flawless Eyelash Extensions done by Angel

Qerpikë

Qerpikët përallor bëhen realitet me trajtimet tona te qerpikëve, të tilla si zgjatja e qerpikëve dhe ngritja e qerpikëve.

Makeup by ANGEL

Grim

Grimi është dashuria e parë e ANGEL. Tani ju mund të transformoheni nga grimerët mirënjohur.

Eyeliner Tattoo by ANGEL

Tatuazh Eyeliner

Nuk ka më humbje kohe!
Tatuazhi Eyeliner ju kursen orë të shumta dhe ju bën të përsosur përgjithnjë.

Manicure by ANGEL

Thonjtë

Teknikët tonë shumë të talentuar ju japin thonjëve tuaj kujdesin më efikas të higjenës, pasuar me dizajne elegante.

Dental Hygiene at ANGEL

Higjena Dentare

Buzëqeshja juaj është pasioni ynë! Higjenistja dentare Besa Begu sigurohet që dhëmbët tuaj janë të shëndetshëm, që ju të rezultoni të lumtur dhe të buzëqeshur.

 

Flokë

ANGEL bën flokë. Dhe ne i bëjmë ato të mëdha! Tani është shansi juaj që stilistët më të vlerësuar në rajon të shtojnë jetë     flokëve tuaj.

Konturim i buzëve

Ne mund t’iu japim buzët që ju keni dashur gjithmonë, përmes procedures sonë të Konturimit të Buzëve, që përmirëson formën me ngjyrë të përhershme.

Heqja e qimeve me LASER

Një jetë pa qime është ajo që dëshirojmë! Ne ofrojmë trajtime të shpejta, efikase, pa dhimbje dhe precize për heqjen e qimeve me laser.

Heqja e tatuazheve

Nëse keni tatuazhe për të cilat jeni penduar, tani mund t’i hiqni ato pa dhimbje me trajtimin tonë për heqjen e tatuazheve me laser.

Kujdesi i Lëkurës

Lëkurë e përkryer, jetë e lumtur! Ne ofrojmë shërbime të ndryshme të kujdesit të lëkurës si, Hydrafacial Elite, Microneedling, Phi Bright dhe më shumë.

Arsyeja

Të apasionuar pas bukurisë

Bukuria është pasqyrimi i shpirtit. Na pëlqen të theksojmë dhe të nxjerrim në pah bukurinë tuaj. Qëllimi qe klientët të jenë të kënqaur me punën tonë nxitë vendosmërinë tonë per t’iu shërbyer vetëm me të mirën!

 

Cakto takimin tuaj

E Hënë - E Shtunë : 08:00am - 08:00pm , E Diel : Mbyllur

Cakto takimin tuaj në ANGEL tani. Orari ynë është listuar më lart.

×

Microblading

Microblading është procedurë e tatuazhëve kozmetike që mbush zonat e holla të vetullave për t’i bërë ato të duken më të plota. E realizuar nga Microblading Master, Vjosa Metaj, ky trajtim zgjat deri në tre vjet.

MIRËMBAJTJA:
Dita e parë:
Pastroni fytyrën me sapun të foshnjëve. Pastaj, thajeni lëkurën tuaj mirë me peshqir të pastër dhe lyjeni me krem “Panthenol”, çdo 4 orë.

Dita 2 deri në ditën 6:
Pastrojeni fytyrën me sapun të foshnjëve në mëngjes dhe në mbrëmje. Vendoseni kremën “Panthenol” çdo 3 orë.

E NDALUAR:
Sauna, tretmane të fytyrës, Solarium, Grimi.

*ËSHTË E NEVOJSHME T’A MBANI FYTYRËN TUAJ SA MË PASTËR QË ËSHTË E MUNDUR, veçanërisht gjatë javës së parë, pasi të keni bërë Microblading.

Duhen 12 ditë që vetullat tuaja të shërohen plotësisht.

You can contact us via facebook messenger

×

Vetulla

Këtu tek Angel ne ofrojmë edhe trajtimet e formësimit të vetullave dhe laminimit të vetullave.

Vetullat duke qenë korniza e fytyrës, Formësimi i vetullave bën ndryshimin delikat që do ta çojë pamjen tuaj në një nivel të ri bukurie.

Dhe, trajtimi i laminimit të vetullave i bën vetullat tuaja të duken më të plota, më të guximshme dhe të përkryera, duke ju dhënë një pamje më të fuqishme.

You can contact us via facebook messenger

×

Qerpikë

Angel ofron trajtime të ndryshme të qerpikëve, si: zgjatja e qerpikëve dhe lakimi i qeprikëve. Pamja përrallore vjen në jetë të plotë me formën e saktë të qerpikëve.

You can contact us via facebook messenger

×

Grim

Grimi ishte shërbimi i parë dhe i vetëm i Angel, në fillim. Vjosa Metaj njihet edhe për ngritjen e industrisë së bukurisë shqiptare përmes grimit.
Tani Angel është shtëpia e shumë artistëve të talentuar të grimit që gjithmonë përpiqen për punë të përsosur dhe kënaqësinë e klientit, për të sjellë në jetë grimet e dëshiruara.

You can contact us via facebook messenger

×

Tatuazh Eyeliner

Eyeliner Tattoo është një procedurë tatuazhi kozmetik gjysmë i përhershëm që përdor pigmentin e tatuazhit në vijën e syve tek qerpikët për të zmadhuar sytë tuaj, duke rezultuar në një pamje më rinore dhe më të guximshme.
Zgjat 3 deri në 6 vjet.

You can contact us via facebook messenger

×

Thonjtë

Manikyri dhe pedikyri janë dy shërbime bukurie të ofruara në Angel për të përmirësuar dhe ruajtur pamjen dhe gjendjen e duarve dhe këmbëve.
Teknikët shumë të talentuar dhe të trajnuar të thonjve të Angel do t’u japin thonjve tuaj kujdesin më të përsosur të higjienës, përcjellur me dizajne elegante, unike dhe moderne.

You can contact us via facebook messenger

×

Higjena Dentare

Higjenistja dentare e diplomuar në Suedi, me një histori të demonstruar të punës klinike, Besa Begu është e apasionuar pas promovimit të shëndetit oral. Ajo është ambasadore zyrtare e GBT (Guided Biofilm Therapy).
Guided Biofilm Therapy ofron trajtimin profesional më të rehatshëm të pastrimit të dhëmbëve, i cili është plotësisht i sigurt dhe pa dhimbje.

You can contact us via facebook messenger

×

Flokë

Në Angel na pëlqen stilimi i flokëve në mënyra të mëdha, me të vërtetë!
Dhe ne kujdesemi, jo vetëm që t’i bëjmë flokët tuaj të duken të përsosura, por edhe t’ju ofrojmë trajtimet më të shëndetshme që të mos dëmtohet skalpi dhe flokët tuaj, duke përdorur vetëm teknologjinë më efikase.

You can contact us via facebook messenger

×

Konturim i buzëve

Konturimi i buzëve ndihmon për të korrigjuar formën e buzëve tuaja dhe për t’i bërë ato të duken më simetrike dhe të balancuara. Kjo procedurë e tatuazhit kozmetik do t’ju japë një pamje më të freskët dhe më rinore të buzëve.

You can contact us via facebook messenger

×

Heqja e qimeve me LASER

Heqja e qimeve me laser është procesi i heqjes së qimeve me anë të ekspozimit ndaj pulseve të dritës së laserit që shkatërrojnë gjëndrën e qimeve.

Me teknologjinë më të fundit Alma Soprano Ice Platinum, procedura e heqjes së qimeve me laser është pa dhimbje, e shpejtë, e pastër dhe shumë efektive.
Një jetë pa qime, pa brisk dhe me lëkurë të butë është ajo që ëndrrojmë! Rezultatet e arritura me trajtimin tonë të heqjes së qimeve me laser janë të përpikëta.

You can contact us via facebook messenger

×

Heqja e tatuazheve

Keni tatuazhe për të cilat jeni penduar? Mos u shqetëso!
Tani mund t’i hiqni ato përmes trajtimit tonë për heqjen e tatuazheve me laser, i cili funksionon pa dhimbje dhe me efikasitet të shpejtë, falë teknologjisë më të fundit Phi.

You can contact us via facebook messenger

×

Kujdesi i Lëkurës

Angel është fans i madh i kujdesit të lëkurës. Ne ofrojmë shërbime të ndryshme për kujdesin e lëkurës, të cilat janë; Hydrafacial Elite, Carbon Peeling, Microneedling, Phi Bright, Lip and Eye Perking, etj, që trajtojnë gjendje të ndryshme të lëkurës, si p.sh., rrudhat, pikat e zeza, puçrrat, hiperpigmentimin, dehidratimin, etj.
Lëkurë e përkryer, jetë e lumtur!

You can contact us via facebook messenger

Appointment

   Your appointment has been booked with Angel Studio Academy. Please check you email for more informations.
   0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop